Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking — metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google! Już 28.11.2019r. w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym
Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju, a partnerem wspierającym jest Startup Poland.
✅ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych ?
✅ Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
✅ Dbamy o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie wyślemy nie wcześniej niż 24h od rejestracji i nie później niż 48h przed terminem warsztatów.
✅ Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.
? Na czym to polega❓
Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).
? Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na ? startup.pfr.pl ?
? Jakie wymagania musisz spełnić❓
Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia – liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.
Warsztaty odbywają się w języku polskim
❗❗❗ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Partnerem lokalnym projektu jest Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny!