Wciąż wahasz się z podjęciem nowego przedsięwzięcia z obawy przed porażką? Może przy porannym prysznicu przeszedł Ci do głowy pomysł, dzięki któremu staniesz się milionerem? Zanim zaryzykujesz wszystkie swoje oszczędności na pochopną realizację, wstrzymaj się!

W dniach 11-13 maja, w olsztyńskim ratuszu, rusza czwarta edycja Startup Weekend Olsztyn. 54-godzinny maraton tworzenia projektów, podczas którego będziesz mieć szansę zweryfikować swój pomysł na biznes. Przyjdź na Startup Weekend Olsztyn i daj innym szansę zachwycić się Twoją ideą. Dzięki temu wydarzeniu poznasz podobnych sobie zapaleńców. Możesz odnaleźć siebie w jednej z trzech kategorii uczestników: Developer, Designer, Non-Technical, w zależności od Twoich umiejętności.

Nad owocną pracą czuwać będą mentorzy, zarówno biznesmeni-praktycy, jak i specjaliści od grafiki czy programowania, którzy będą służyli swoją pomocą i doświadczeniem.

Startup Weekend Olsztyn to świetna okazja, aby spróbować swoich sił w biznesie. Wezmą w nim udział programiści, marketingowcy, graficy, ale także ludzie z wizją. Na to wydarzenie może zgłosić się każdy, kto ma pomysł i chciałby brać udział w tworzeniu czegoś nowego.

Oczywiście satysfakcja i nowe kontakty, to najważniejsze efekty Startup Weekend Olsztyn. Dodatkowo jednak na członków zespołu, który stworzył najciekawszy startupowy projekt czekają nagrody!

Tegoroczna edycja została objęta patronatem Szkoły Magii i Czarodziejstwa, zapraszamy zatem na weekend pełen czarów, magicznych niespodzianek i uczty godnej Ministra Magii!

Więcej informacji na stronie swolsztyn.pl, a także na funpage’u Startup Weekend Olsztyn. W razie pytań zachęcamy do kontaktu drogą mailową olsztyn@startupweekend.org
Współorganizatorami są: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Techstars, Miasto Olsztyn, Stowarzyszenie OLCAMP, KREATIKA Studio, PANDA Marketing, Netlords.

Nasi sponsorzy: Zortrax, Michelin, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu e Warmińsko-Mazurskiego.