Droga do sukcesu nie jest usłana różami. Z pomocą mogą przyjść ludzie, którzy podpowiedzą jakich błędów nie popełniać i w których kierunkach warto zmierzać. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz sposobów na jej efektywny rozwój? Potrzebujesz środków na inwestycje? A może masz pomysł na biznes i szukasz wiedzy i inspiracji? Jeśli tak to przyjdź na spotkanie z założycielem firmy Polyend. Podczas spotkania dowiesz się, jak rozwinąć skrzydła w biznesie oraz co powinieneś robić i czego NIE robić aby odnieść sukces.
Jeśli czujesz, że biznes to Twoja droga, ale potrzebujesz przewodników w tej podróży. To już 11 grudnia o godz. 17:30, w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym (OPN-T) odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy początkujących przedsiębiorców, osoby chcące prowadzić własny biznes oraz właścicieli startupów. W doborowym towarzystwie przy dobrej kawie i ciastku dowiesz się:
– jak skalować BIZNES,
– jak tworzyć i sprzedawać na rynki zagraniczne innowacyjne produktu,
– jak rozwijać firmę opartą o pasję,
– skąd pozyskać finansowanie na rozwój firmy.
W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny Piotr Raczyński*, przedsiębiorca i założyciel firmy Polyend produkującej elektroniczny sprzęt dla muzyków , który na biznesie i innowacyjnych rozwiązaniach zjadł już zęby. Piotr Raczyński opowie o tym, czy innowacja technologiczna i produktowa, która stała się Świętym Graalem większości firm na świecie, jest w stanie zaistnieć bez odrzucenia tradycyjnych sposobów osiągania celów biznesowych i zaprzeczeniu różnorodnych norm związanych z prowadzeniem biznesu oraz prawdziwej innowacji?
W trakcie spotkania dowiesz się także, przed jakimi wyzwaniami staje aktualnie przedsiębiorca chcący zbudować swoją wymarzoną firmę, czy jakie są „best practice” z zakresu zarządzania i rozwoju startup’u na jego wczesnym etapie.
Dzięki udziałowi w wydarzeniu zdobędziesz praktyczne wskazówki!
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020